INFORMACJA

W związku z dużą ilością pracy informujemy, że obecnie realizacja zlecenia jest możliwa tylko po wcześniejszym zapisaniu się do kolejki na wolny termin. Na tą chwilę zapisujemy na miesiąc wrzesień 2024.

Czas potrzebny na realizację zlecenia to około 7 dni. Siedzenie należy dostarczyć najpóźniej w umówionym dniu, najlepiej 1 - 2 dni wcześniej. Niedostarczenie siedzenia powoduje automatyczną stratę miejsca w kolejce. Aby umówić termin należy skontaktować się z nami za pomocą › formularza wyceny ‹
×
Najbliższe wolne terminy - WRZESIEŃ 2024

Wymiana obicia / Obszywanie

Renowacja siedzenia motocyklowego polega na wymianie zniszczonego obicia i ewentualnej naprawie gąbki, jeśli jest taka potrzeba. Nowe obszycie wykonujemy według oryginału lub nowego projektu.

Wszystkie nowe pokrowce projektujemy pod indywidualne wymagania klienta. Istnieje możliwość zawzorowania się na przesłanym zdjęciu czy szkicu. Inspiracją przy ustalaniu customowego projektu może być katalog naszych realizacji, do którego zachęcamy zaglądnąć.

Nie prowadzimy sprzedaży pokrowców do samodzielnego montażu. W cenie usługi wymiany obicia jest demontaż starego pokrowca, projekt i uszycie nowego oraz jego montaż.

Pokrowce wykonujemy z wysokiej jakości sztucznej skóry dostępnej w szerokiej palecie wzorów i kolorów. Aktualnie dostępne wzory skajów można znaleźć w zakładce rodzaje wykończeń.

Nowy pokrowiec może zawierać takie elementy jak kedry/bizy, hafty, ćwieki czy kolorowe wstawki i szwy ozdobne.

Jako profesjonaliści dokładamy wszelkich starań aby odnowione przez nas siedzenie motocyklowe było wytrzymałe, estetyczne i spełniało w 100% wymogi naszych klientów.

×
Jak zmierzyć siedzenie

Długość siedzenia należy zmierzyć przykładając metr krawiecki bądź sznurek przez środek siedzenia od przedniej do tylniej krawędzi, uwzględniając krzywiznę (profil) siedzenia.

W podobny sposób należy zmierzyć szerokość w najszerszym miejscu siedzenia.

do góry