INFORMACJA

W związku z dużą ilością pracy informujemy, że obecnie realizacja zlecenia jest możliwa tylko po wcześniejszym zapisaniu się do kolejki na wolny termin. Na tą chwilę zapisujemy na miesiąc sierpień 2024.

Czas potrzebny na realizację zlecenia to około 7 dni. Siedzenie należy dostarczyć najpóźniej w umówionym dniu, najlepiej 1 - 2 dni wcześniej. Niedostarczenie siedzenia powoduje automatyczną stratę miejsca w kolejce. Aby umówić termin należy skontaktować się z nami za pomocą › formularza wyceny ‹
×
Najbliższe wolne terminy - SIERPIEŃ 2024
×

Cennik usług

Wycena

Wyślij do nas zapytanie o indywidualną wycenę jeśli masz nietypowe zlecenie

POJAZD
              
Marka:
Model:
Rocznik:
WYMIARY SIEDZENIA [cm]  
Długość:
Szerokość:
ZAKRES PRZERÓBKI
Napisz co potrzebujesz zrobić ze swoim siedzeniem, jaką przeróbkę mamy wykonać oraz jakie materiały i elementy wykończenia mamy użyć. Możesz podać kody materiałów z katalogu wykończeń.
ZDJĘCIA
Prześlij nam zdjęcia przedstawiające obecny stan Twojego siedzenia. Dodatkowo warto przesłać zdjęcia z przykładami jak ma wyglądać efekt końcowy. Inspiracji poszukaj w naszej galerii projektów zrealizowanych.

Aby dodać więcej plików, zaznaczaj je trzymając wciśnięty klawisz Ctrl lub zaznacz za pomocą ramki rysowanej myszką
DANE KONTAKTOWE
Imię i nazwisko:
Miejscowość:
Telefon:
E-mail:

×
Jak zmierzyć siedzenie

Długość siedzenia należy zmierzyć przykładając metr krawiecki bądź sznurek przez środek siedzenia od przedniej do tylniej krawędzi, uwzględniając krzywiznę (profil) siedzenia.

W podobny sposób należy zmierzyć szerokość w najszerszym miejscu siedzenia.

do góry