INFORMACJA

W związku z dużą ilością pracy informujemy, że obecnie realizacja zlecenia jest możliwa tylko po wcześniejszym zapisaniu się do kolejki na wolny termin. Na tą chwilę zapisujemy na miesiąc wrzesień 2024.

Czas potrzebny na realizację zlecenia to około 7 dni. Siedzenie należy dostarczyć najpóźniej w umówionym dniu, najlepiej 1 - 2 dni wcześniej. Niedostarczenie siedzenia powoduje automatyczną stratę miejsca w kolejce. Aby umówić termin należy skontaktować się z nami za pomocą › formularza wyceny ‹
×
Najbliższe wolne terminy - WRZESIEŃ 2024

Projekty zrealizowane

Na poniższych stronach przedstawiamy wykonane przez nas, na zlecenie naszych klientów, przykładowe projekty siedzeń motocylkowych. Z uwagi na dużą ilość pracy, prezentujemy tylko niewielką część wykonanych zleceń.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego siedzenia, pamiętaj, że nie musisz szukać dokładnie tego samego modelu i marki. Ważne by siedzenie miało mniej więcej podobny kształt. Każdy projekt jesteśmy w stanie dopasować do Twojego siedzenia.

BMW
Harley Davidson
Honda
Yamaha
Kawasaki
Suzuki
Triumph
KTM
Aprilia
Ducati
Inne
Quady
×
Jak zmierzyć siedzenie

Długość siedzenia należy zmierzyć przykładając metr krawiecki bądź sznurek przez środek siedzenia od przedniej do tylniej krawędzi, uwzględniając krzywiznę (profil) siedzenia.

W podobny sposób należy zmierzyć szerokość w najszerszym miejscu siedzenia.

do góry