INFORMACJA

W związku z dużą ilością pracy informujemy, że obecnie realizacja zlecenia jest możliwa tylko po wcześniejszym zapisaniu się do kolejki na wolny termin. Na tą chwilę zapisujemy na miesiąc sierpień 2024.

Czas potrzebny na realizację zlecenia to około 7 dni. Siedzenie należy dostarczyć najpóźniej w umówionym dniu, najlepiej 1 - 2 dni wcześniej. Niedostarczenie siedzenia powoduje automatyczną stratę miejsca w kolejce. Aby umówić termin należy skontaktować się z nami za pomocą › formularza wyceny ‹
×
Najbliższe wolne terminy - SIERPIEŃ 2024

Personalizacja - hafty, kolory itp

W ramach personalizacji klient ma możliwość dowolnej konfiguracji haftów i dodatków.

Maksymalny wymiar haftu to 28 cm x 20 cm. Wyhaftować możemy właściwe wszystko: loga, grafiki, pseudonimy, inicjały, dedykacje itp. w dowolnej liczbie kolorów. Paleta kolorów dostępna w zakładce hafty.

Dobranie odpowiedniej kolorystyki szwów, wstawek itp. pod kolor pojazdu, nada motocyklowi wyjątkowy charakter. Warto poeksperymentować.

Szukając inspiracji do swojego projektu, warto przeglądnąć galerię naszych prac.

×
Jak zmierzyć siedzenie

Długość siedzenia należy zmierzyć przykładając metr krawiecki bądź sznurek przez środek siedzenia od przedniej do tylniej krawędzi, uwzględniając krzywiznę (profil) siedzenia.

W podobny sposób należy zmierzyć szerokość w najszerszym miejscu siedzenia.

do góry