INFORMACJA

W związku z dużą ilością pracy informujemy, że obecnie realizacja zlecenia jest możliwa tylko po wcześniejszym zapisaniu się do kolejki na wolny termin. Na tą chwilę zapisujemy na miesiąc wrzesień 2024.

Czas potrzebny na realizację zlecenia to około 7 dni. Siedzenie należy dostarczyć najpóźniej w umówionym dniu, najlepiej 1 - 2 dni wcześniej. Niedostarczenie siedzenia powoduje automatyczną stratę miejsca w kolejce. Aby umówić termin należy skontaktować się z nami za pomocą › formularza wyceny ‹
×
Najbliższe wolne terminy - WRZESIEŃ 2024

Naprawa siedzeń

Naprawa obicia

Naprawiamy niewielkie uszkodzenia w pokrowcach. Jeśli ogólnie pokrowiec jest w bardzo dobrym stanie i ma tylko małe uszkodzenie (rozdarcie na szwie lub rozdarcie materiału, drobne zarysowania) można spróbować go naprawić. Nie zawsze będzie to opłacalne i często lepiej będzie zrobić nowe obszycie, ale nie zaszkodzi zapytać :)

Naprawa podstawy

Naprawiamy popękane plastikowe podstawy siedzeń. Dorabiamy ułamane uchwyty i mocowania. Za pomocą odpowiednich narzędzi, takich jak spawarka do plastiku, jesteśmy w stanie zregenerować większość podstaw z tworzyw sztucznych.

×
Jak zmierzyć siedzenie

Długość siedzenia należy zmierzyć przykładając metr krawiecki bądź sznurek przez środek siedzenia od przedniej do tylniej krawędzi, uwzględniając krzywiznę (profil) siedzenia.

W podobny sposób należy zmierzyć szerokość w najszerszym miejscu siedzenia.

do góry