INFORMACJA

W związku z dużą ilością pracy informujemy, że obecnie realizacja zlecenia jest możliwa tylko po wcześniejszym zapisaniu się do kolejki na wolny termin. Na tą chwilę zapisujemy na miesiąc sierpień 2024.

Czas potrzebny na realizację zlecenia to około 7 dni. Siedzenie należy dostarczyć najpóźniej w umówionym dniu, najlepiej 1 - 2 dni wcześniej. Niedostarczenie siedzenia powoduje automatyczną stratę miejsca w kolejce. Aby umówić termin należy skontaktować się z nami za pomocą › formularza wyceny ‹
×
Najbliższe wolne terminy - SIERPIEŃ 2024

Kedry / bizy

Kedra służy do ozdobnego wykończenia szwów i łączeń materiałów tapicerskich użytych w pokrowcu siedzenia motocyklowego. Jest to element typowo wizualny, nie ma wpływu na wytrzymałość obszycia. Dodatkowo, często jako pierwszy ulega przetarciu.

Nasze kedry wykonywane są z żyłki z tworzywa sztucznego obleczonej sztuczną skórą. Z tego powodu paleta barw kedr jest taka sama jak paleta kolorów materiałów

przykład kedry
przykład kedry 
siedzenie z żółtą kedrą
siedzenie z żółtą kedrą 
×
Jak zmierzyć siedzenie

Długość siedzenia należy zmierzyć przykładając metr krawiecki bądź sznurek przez środek siedzenia od przedniej do tylniej krawędzi, uwzględniając krzywiznę (profil) siedzenia.

W podobny sposób należy zmierzyć szerokość w najszerszym miejscu siedzenia.

do góry